Konferencja „Cyfrowy świat – rzeczywistość czy fikcja”… cyfrowo :)

Szanowni Państwo,

w czasie odwoływanych konferencji naukowych z powodu zagrożenia epidemią, która bardzo dotknęła niemal cały świat, proponujemy Państwu udział w konferencji w formie cyfrowej.

Odbędzie się ona zgodnie z planem 21 kwietnia 2020 (sesja plenarna) oraz tego samego dnia lub następnego sesje panelowe, w których podyskutujemy o funkcjonowaniu nowych mediów z wykorzystaniem nowych technologii. Będzie to okazja do spotkania się i wymiany doświadczeń dotyczących nowych mediów w nowej formie.

Jeśli ktoś z Państwa chce wziąć czynny udział w konferencji (wygłosić referat), prosimy o zgłaszanie się przez formularz dostępny na stronie: nowemedia.wsksim.edu.pl. Termin zgłoszeń uczestnictwa czynnego mija 9 kwietnia 2020.

Jeśli ktoś z Państwa chce wziąć bierny udział w konferencji – wysłuchać wystąpień; wziąć udział w dyskusji w panelach, również zapraszamy do zgłaszania tego faktu, tylko w tym przypadku drogą mailową na adres: nowemedia@wsksim.edu.pl. Termin zgłoszeń uczestnictwa biernego: 15 kwietnia 2020.

O szczegółach i planie konferencji, będziemy informować.

Pozdrawiamy serdecznie,

Organizatorzy