Międzynarodowa, interdyscyplinarna konferencja już wkrótce! Dowiedz się więcej!

Już 11 maja 2021 w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbędzie się międzynarodowa, interdyscyplinarna konferencja naukowa on-line zatytułowana:

#visualization

SłowoObrazDźwięk

Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Medioznawców WSKSiM działające przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu oraz Biuro Współpracy Międzynarodowej i Międzyuczelnianej WSKSiM. Wydarzenie ma na celu przybliżyć tematykę funkcjonowania nowych mediów w społeczeństwie.

W bieżącym roku pragniemy skoncentrować naszą uwagę na świat wizualizacji. Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy dotyczącej wizualizacji danych, informacji oraz argumentów na potrzeby różnych dyscyplin naukowych. Szczególnie w dobie pandemii zauważamy rozwój nowych mediów audiowizualnych, które mają wpływ na relacje zachodzące pomiędzy tekstem, obrazem oraz dźwięku.

Z racji panującej pandemii koronawirusa, konferencja wzorem ubiegłego roku odbędzie się w formie on-line. Konferencja odbędzie się w dwóch częściach. W pierwszej części wysłuchamy wystąpień ekspertów z zakresu wizualizacji w różnych dyscyplinach naukowych. Druga część konferencji przeznaczona jest na wystąpienia osób, które pragną wziąć czynny udział w konferencji. Szczególnie nasze zaproszenie kierujemy do studentów oraz doktorantów; ludzi młodych, którzy interesują się tą tematyką.

Jeśli ktoś z Państwa chce wziąć czynny udział w konferencji (wygłosić referat), prosimy i zgłaszanie się przez formularz dostępny na stronie nowemedia.wsksim.edu.pl.

Termin zgłoszeń uczestnictwa mija 30 kwietnia 2021.

Jeśli ktoś z Państwa chce wziąć udział bierny udział w konferencji – wysłuchać wystąpień; wziąć udział. W dyskusji panelowej, również zapraszamy do zgłaszania tego faktu poprzez formularz na stronie nowemedia.wsksim.edu.pl.

Termin zgłoszeń uczestnictwa biernego: 8 maja 2021.

O szczegółach i planie konferencji, będziemy informować już wkrótce.

Zapraszamy na stronę: nowemedia.wsksim.edu.pl

Pozdrawiamy serdecznie,

Organizatorzy